Büyü Nasıl Yapılır

Kilit büyüsü nasıl yapılır

Kilit büyüsü kaç günde sonuç verir kilit büyüsü nasıl yapılır

Kilit büyüsü işlemleri insanların sevmedikleri bir kişinin hayatına olumsuz etkiler de bulunmak amacı ile en çok güvendikleri manevi işlemlerden biridir. Herkesin kısa zaman içinde temin edebilecekleri basit bir asma kilit ile yapılan bu işlemler de medyumlar özel olarak okudukları dua veya tılsımlı sözlerden sonra bu kilidi kilitleyip gizli bir yere saklarlar. Burada önemli olan kilitlerin mümkün olduğu kadar uzun bir süre kilitli kalmaları ve aynı zamanda etki altında olan kişilerin kesinlikle bu kilitlerin bulamamalarıdır.

Çünkü büyü bozma işlemleri için mutlaka bu kilitlerin bulunması ve kullanılması gerekmektedir. Deneyimli bir medyum için çok kolay olan ve kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile her zaman için insanların denemekten çekinmedikleri bu işlemler de kilitler saklı kaldıkları sürece etki altına alınmış olan kişilerin yaşadıkları sıkıntılar devam etmektedir.
Bu işlemler hakkında araştırma yapmadan harekete geçmek istemeyen kişilerin özellikle kilit büyüsü nasıl yapılır ve etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruları kesinlikle doğru kaynaklara veya doğru kişilere sormaları gerekmektedir.

Her zaman için risk almadan yapılması gereken bu işlemler de okunacak olan dualar veya söylenecek tılsımlı sözler anahtar görev görmektedirler. Ortaya çıkacak enerjilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi ve doğru kişileri etki altına almaları ancak bu sözler ile mümkün olmaktadır. Kötü amaçlar ile yapılan bu işlemlerden sonra insanların hangi özelliklerinin veya yeteneklerinin kilitleneceğini medyumların bilmesi ve buna göre sözler söylemeleri gerekir.

Özellikle bir kişinin erkekliğini, şansını, hareketlerini veya konuşmasını kilitlemek gibi amaçlar ile yapılabilen bu işlemler ancak etkili büyü bozma işlemleri ile sona erebilir. Bu sebeple kilit büyüsü nasıl yapılır sorusu kadar bu işlemlerin etkileri nasıl yok edilir gibi sorular da çok önemlidir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu