Büyü Yaptırma

Odkara büyüsü kaç günde tutar

Odkara büyüsü kaç günde etki eder odkara büyüsünün yapılış amacı 

Bilinen en eski büyü işlemlerinden biri olarak bilinen odkara büyüsü işlemleri insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek ve çok güçlü bağlar ile bağlamak için kullandıkları özel işlemlerdir. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan kalıcı sonuçları ile bilinen bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler farklı kaynaklar da bu işlemlerin isimlerini 12 gün büyüsü olarak bulabilirler. Çünkü bu işlemlerin sonuları tam 12nci günde ortaya çıkar ve bu sebeple bu isimle anılırlar.

Özellikle Afrika ülkelerinde çok yaygın olarak kullanıldığı bilinen bu işlemler de özel olarak hazırlanan çizimlerin içine mutlaka insanların anne ve baba isimleri de yazılmaktadır. Aynı zamanda bu işlemler de okunacak olan tılsımlı sözler ile istenen enerjileri ortaya çıkarmaya çalışan medyumlar 12nci günde istenen sonucu alamadıkları takdirde mutlaka bu işlemler de bir hata yaptıklarını düşünmeli ve gerekli kontrolleri yapmalıdırlar.

Bu büyünün etkisine giren kişiler hiç bir-şeyin farkında varamadıkları gibi aynı zamanda durumu tamamen doğal karşılarlar. Özellikle ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü sevdikleri kişileri kendilerine aşık edemeyen ve bunun üzüntüsünü yaşayan kişiler için odkara büyüsü çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bu isimle anılmadığı için insanlar yapılan işlemlerin aslında odkara olduğunu anlayamazlar.

Bu işlemleri denemeden önce mutlaka farklı kaynaklar da odkara büyüsü kaç günde tutar veya bu işlemlerin etkilerine giren kişiler tam olarak neler yaşar gibi soruların yanıtlarını bulmak ilk seferinde en doğru seçimi yapmak için yeterli olacaktır. Deneyimli bir medyum bu tarz sorular ile kendisine gelen kişilerin mutlaka doğru bir şekilde bilgilendirecek ve neler yapması gerektiği hakkında kendisine bilgiler verecektir. Gizemli yanları ve güçlü etkileri ile odkara büyüleri bağlama büyülerinin en önemlilerinden biri olarak görülmeye devam etmektedir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu