Büyü Yaptırma

Kanla Yapılan Büyü Çeşitleri

Kanla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir Ve Nasıl Anlaşılır ?

Büyüler de birçok farklı nesne kullanabilen medyumlar için en çok kullanılan unsurlardan biri kandır. Kanla yapılan büyü çeşitleri genellikle kötü niyetle yapılırlar ve kara büyüler de bu teknikler çok sık bir şekilde kullanılırlar. Kimi zaman insan kanı kimi zaman ise hayvan kanı ile yapılan işlemlerden sonra okunacak olan tılsımlı sözlerin de etkileri ile çok kısa zaman içinde istenen sonuçlar alınabilir.

Bu tarz işlemler de kanların nasıl kullanılacakları çok önemlidir. Kimi zaman etki altına alınan kişilerin resim veya eşyalarına damlatılan kan damlaları kimi zaman ise o kişilerin yemeklerine damlatılır ve yemeleri sağlanır. Özellikle adet kanı büyüsü işlemleri insanların mutlu olmalarını sağlamak için yapılan ve yemeklere damlatma tekniği ile yapılan işlemlerdir. Çok güçlü enerjilerin harekete geçmesini sağlayan bu işlemlerden sonra amaca da bağlı olarak etki altına alınan kişilerin üzerinde çok güçlü manevi etkilerin oluşması sağlanabilir.

Kanla Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Birçok medyum bu teknikleri zorlanmadan uygulayabildikleri gibi aynı zamanda sonuçları da genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkar. Önemli olan kanların hangi hayvanlardan temin edildikleri veya nasıl kullanıldıklarıdır. Bugüne kadar birçok farklı amaç için kullanılan bu teknikler özellikle insanların üzerinde kalıcı etkiler yaratmak, onlara fiziki veya manevi sıkıntılar vermek gibi amaçları olan medyumlar için çok önemlidir.

Bazı medyumlar bu tarz teknikler kullanmak istedikleri zaman harekete geçecek enerjilerin çok güçlü olacağını bildikleri için bu teknikleri kullanmak istemeyebilirler. Ancak kendine güvenen ve yeterli bilgi birikime sahip olan birçok medyum için bu tarz teknikler akıllara gelen ilk seçeneklerdir. Eğer doğru bir şekilde kullanılırsa o zaman kanla yapılan büyü çeşitleri ni kullanmak birçok konuda amaca ulaşmayı mümkün kılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu