Ayırma Soğutma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü nedir neden yapılır uzaklaştırma büyüsünün ayırma büyüsünden farkı

Birbirlerini seven kişilerin kısa zaman içinde sahip oldukları bağlılık duygularını öldürmek ve ayrılmalarını sağlamak amacı ile yapılmakta olan uzaklaştırma büyüsü birçok medyum tarafındna başarı ile yapılabilmektedir.

Bu işlemlerin etkilerini bilen kişiler özellikle sevmedikleri ve mutsuz olmasını istedikleri kişiler için medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Kısa zaman içinde ortaya çıkmakta olan sonuçları ile dikkatleri çekmekte olan bu işlemler de insanların isimlerinin yer aldığı muskalar hazırlanmaktadır.

Bu muskalarda yer alacak olan dualar çok titiz bir şekilde seçilmeli ve doğru bir şekilde yazılmalıdır. Aynı zamanda bu dualar muskaların hazırlanmasından sonra doğru bir şekilde okunmalıdır.

Okunan duaların istenen etkileri sunabilmesi için öncelikle medyumların bu duaları doğru zamanlar da ve doğru bir sistem ile okumaları gerekmektedir. Aynı zamanda istenen etkilerin ortaya çıkması için sabırlı bir şekilde beklenmeli ve medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan hareket edilmelidir.

Uzaklaştırmak amaçlı yapılan büyü ne kadar sürede sonuç verir

İnsanlar bu işlemlerin etkilerine girdikleri zaman genellikle partnerlerine karşı eskisi kadar yakın davranmamakta ve kendilerinden uzak durmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Aynı zamanda bu işlemleri yapan kişilerin isimlerinin de geçmemesi sebebi ile insanlar bu işlemleri kullanacakları zaman genellikle tereddüt etmemektedirler. Ortalama olarak 1 hafta gibi bir süre içinde ortaya çıkan etkileri ile bilinmekte olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin yaşadığı ilişkilerin yok olmasına neden olmuştur.

Deneyimli medyumlar kendilerine gelen uzaklaştırma büyüsü işlemleri talepleri hakkında insanlara gerekli bilgileri vermekte ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini tek tek anlatmaktadırlar. Son derece ciddi bir şekilde yapılmakta olan bu işlemlerde amaç sadece insanların düşünce dünyalarına etki etmektir. Bunu sağlamak için çok ciddi bir medyumluk bilgisine sahip olmak ve aynı zamanda insanların risk altına girmeyeceği teknikler hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Yapılan işlemlerin istenen süre içinde sonuç vermesi için öncelikle insanların üzerlerinde başka bir işlemin etkisi olup olmadığını bilmek gerekmektedir. Bunun için ise tüm büyü işlemlerinde olduğu gibi bu işlemlerde de bakım çalışması yapmak gerekmektedir. Eğer bu işlemlerden sonra herhangi bir sakınca ortaya çıkmaz ise o zaman uzaklaştırma büyüsü işlemlerine hemen başlanabilmektedir.

Resimle uzaklaştırma ayırma büyüsü

Bu işlemler sadece muskalar ile değil aynı zamanda insanların eşyaların veya resimlerine okunan özel dualar ile de yapılabilmektedir. Bu eşyaların insanların sürekli olarak kullandıkları ve sadece kendilerine ait olan bir eşya olmalıdır. Hatta bazı medyumlar bu işlemlerin etkilerini garanti altına almak için insanların kendi bedenlerinden alınan tırnak veya saç teli gibi nesneleri de kullanmak isteyebilmektedirler. Bu nesneler temin edilemiyor ise o zaman sadece o kişilere ait olan bir resim ile dahi kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilmektedir. Bu seçim tamemen medyumlara bırakılmalı ve mutlaka doğru zamanlarda istenen nesneler temin edilmelidir.

Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerden sonra etki altına giren kişilerin hayatlarına fiziki veya manevi anlamda bir sıkıntı ortaya çıkmamaktadır. Bu da bu işlemleri yapan medyumların işlerini kolaylaştırmaktadır. Birbirlerini delice seven ve çok sıkı bağlar ile bağlı olan kişilerin dahi kısa zaman içinde birbirlerinden ayrılmalarına neden olabilen bu işlemlerden korunmak isteyen kişiler mutlaka zaman kaybetmeden deneyimli bir medyumdan manevi korunma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar.

Bu işlemler hangi teknik ile yapılırsa yapılsın mutlaka dikkatli olunmalı ve aynı zamanda alınacak olan risklerden her zaman uzak durulmalıdır. Uzaklaştırma büyüsü işlemleri genellikle medyumlar tarafından başarılı bir şekilde yapılmakta ve istenen sonuçlar genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkarak insanların ilişkilerine nokta koyulabilmektedir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu