Büyü Yaptırma

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder büyünün varlığı nasıl anlaşılır 

Farklı amaçlar ile büyü yaptırmak isteyen kişiler özellikle büyü yapılan kişi ne hisseder veya bu işlemlerin etkileri ne kadar sürer gibi soruların yanıtlarını ararlar. Bu sorulara alınan yanıtlar insanların adımlarını daha doğru atmalarını sağlayabilir. Özellikle ilk defa bu işlemleri yaptıracak olan kişiler çok daha dikkatli olmalı ve bilmeleri gereken tüm bilgilere tam olarak hakim olmalıdırlar. Bilindiği gibi bu işlemleri sadece medyumlar yapabilir. Doğal olarak etkilerin nasıl ortaya çıkacağı hakkında ki sorulara en doğru yanıtları bu kişiler verebilir.

Gerçek medyumlar büyü işlemlerini yapacakları zaman birçok konuya dikkat edip etki altına almak istenen kişileri tam olarak neyin beklediğini anlamaya çalışırlar. Bunun için ise bakım çalışması yapmak yeterlidir. Genellikle kısa zaman içinde çok ciddi sonuçlar veren büyü işlemlerinden sonra insanlar da en çok görülen etkiler manevi baskılardır. Psikolojik olarak kendilerine sıkıntı verebilen enerjilerin etkilerine girebilen insanlar bu durumu fark ettikleri takdirde büyü bozma işlemleri ile kısa zaman içinde bu etkilerden kurtulabilirler.

Hangi Büyüler Nasıl Etki Gösterir?

Büyüler toplum içinde çok yaygın bir şekilde kullanılan ve çok önemli işlemlerdir. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılırsa etkileri net bir şekilde ortaya çıkar ve bu etkiler medyumların istedikleri süre boyunca devam eder. Eğer işlemler insanlara sıkıntı vermek için yapılırsa o kişilerin hayatları bir anda çok ciddi sorunlar ile dolu bir hale gelecektir.

Ancak işlemler ak büyülerden biriyse o zaman insanlar genellikle düşüncelerin de meydana gelen bazı değişimler ile bilinç altlarına etki edildiğini hissedebilirler ancak bu durumdan bir rahatsızlık duymazlar. Büyü yapılan kişi ne hisseder sorusuna yanıt arayan kişiler yapacakları kısa bir araştırma ile bu tarz bilgiler bulacak ve aynı zamanda kararlarını da kendilerinden emin bir şekilde vereceklerdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu