Ayırma büyüsü nasıl yapılır

Ayırma büyüsü nasıl yapılır

İnsanlar bazen yaşadıkları ilişkilerin kendileri için risk taşıdığını ve kendilerine ciddi sorunlar yaşatabileceğini fark edememektedirler. Özellikle sevdikleri kişiler ile çok mutlu olan ve bu mutluluklarını hiçbir şeyin bozamayacağını düşünen kişilerin partnerlerinden ayırmak gerçekten de çoğu zaman imkansız olmuştur. Ancak ayırma büyüsünü deneyen kişiler bunu kısa zaman içinde başara bilmektedirler.

Bu işlemlerin arından ortaya çıkan özel enerjiler insanların bilinç altlarını kontrol altına alıp kısa zaman içinde zaman içinde partnerlerinden uzaklaşmalarına neden olmaktadır. Son derece etkili olan bu uygulama özellikle çok uzun sürten etkileri ile bugüne kadar birçok ilişkinin sona ermesini sağlamıştır. İnsanların yaşadıkları ilişkilerden aradıkları mutluluğu bulamadıkları durumlarda akıllara gelen ilk işlemlerden biri olan ayırma büyüsü, özellikle ayırma büyüsü nasıl yapılır veya bu büyüleri kimler yapabilir soruları ile başlanacak işlemlerden sonra yapılmalıdır.
Ayırma büyüsü nasıl yapılır

Konu hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle yaptıkları hatalı seçimler ile sonuç almak isterken beklemedikleri sorunlar ile karşılaşabilmektedirler. Bu sebeple uzmanlar her zaman bu konuda dikkatli olunmasını ve mutlaka doğru seçimler yapılması için titiz bir şekilde araştırma yapılmasını önermektedirler. Medyumlar bu konuda talep aldıklarında özellikle partnerlerin kişisel eşyaların emin edilmesini isterler.

Bu nesneler üzerine okunan güçlü dualar kısa zaman içinde özel enerjilerin harekete geçmesini ve insanların etki altına girmesini sağlamaktadır. Bu sebeple ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı bulunduktan sonra yapılması gereken ilk iş deneyimli bir medyum bulmaktır.
Ayırma büyüsü nasıl yapılır, ayırma büyüsü etkileri, ayırma büyüsü belirtileri hakkında yorumlarınızı paylaşın.

Bir yorum

  1. Gülcan Etkili ayırma büyüsü yapan hoca

    Kocama birileri tarafından ayırma büyüsü yapılmıştı. Ben kocamı çok seviyordum ve oda beni çok seviyordu. Bu yolda biz 4 senemizi verdik ve aslanlar gibi de 2 tane erkek evladımız vardı. Bu yoldan dönmek istemiyorduk. Fakat son zamanlarda evin içinde huzursuzluk ve sorunlar yaşamaya başladık. İlk başta gelip geçici sandım fakat geçmiyor gün geçtikçe sorunlar büyüyordu ve artık tutamıyordum kendisini. Bunun üzerine medyum edis hocadan bakım çalışması yapmasını ve bize ne oldu bilmediğimi söyledim. Edis hocada bakım sırasında kocama ayırma büyüsü yapıldığını ve bunun etkisinden ötürü böyle olduğumuzu söyledi. İlk başlarda korkmuştum ve neden böyle olur kocama kim neden büyü yapar anlamış değildim. Bu yapılan büyüyü bozmasını ve bizi bir arada tutmasını daha sonrasına tekrardan bizi birbirimize bağlamasını istemiştim. Edis hocamda bu büyüyü bozacağını sonrasında etkili papaz büyüsünü yapacağını 12 gün içinde her şeyin düzeleceğini söyledi. Bende bu 12 gün boyunca kocama iyi davranmaya çalışıyorum kavgadan gürültüden kaçıyordum. 12 gün sonunda kocam bana eskisi gibi tekrardan bağlandı beni sevmeye başladı ve bana aşık olmaya başladı. Gerçekten yapılan çalışmaları edis hocam bozdu ve bizi kurtardı bu durumdan. Allah ondan razı olsun onun sayesinde yuvamızı kurtardık. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir