Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Sevgililerinden ayrı kalmanın acısını yaşayan insanlar için her zaman en doğru seçimlerden biri olan sevgiliyi geri döndürme büyüsü özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile her zaman için insanların ilgisini çekmiştir.

Medyumlar bu konuda hakkında çok sık talep aldıklarını ve aynı zamanda insanların bu işlem ile birçok kez amaçlarına ulaştıklarını belirtmektedirler.

Binlerce yıldan bu yana birçok farklı amaç için yapılan bu işlemler içinde en çok ilgi çekenlerden biri olan ve çoğu zaman istenen sonucu vermesi ile ünlenen sevgiliyi geri döndürme büyüsü, özellikle atılacak doğru adımlar sayesinde isteyen herkes tarafından kullanılabilmektedir.

Bu tarz işlemlerde başarılı sonuçlar elde etmek için öncelikle atılacak her adım önceden belirlenmeli ve doğru nesneler kullanılmalıdır. Uzman kişiler genellikle etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan şahsi eşyalarının kullanılmasının önermektedirler.

Medyumlar bu nesneler üzerine yapacakları işlemlerin ardından okuyacakları güçlü dualar ile sonuçların daha kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlamaya çalışmaktadırlar.

Geçmişte bu tarz işlemlerin çoğu zaman istenen sonucu vermiş olduğunu gören insanlar kendileri de bu işlemleri denemek için her zaman cesaretlenmektedirler.

Zaman içinde etkileri belli olmaya başlayan bu işlemler özellikle istenen kişiler her nerede olursa olsun terk ettiği kişilere karşı ciddi bir şekilde istek ve arzu duymaya başlamaktadır. Bu etkiyi ortaya çıkarmak için özellikle sevgiliyi geri döndürme büyüsünü yapacak olan kişilerin deneyimli olması çok önemlidir.

Bir yorum

  1. Ayfer Giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü

    eşim benden soğuduğunu ve benden boşanmak istediğini söyledi. 5 senelik evliyim ve kocamdan böyle bir şey duymak beni hayal kırıklığına uğrattı. Ne diyeceğimi bilemedim ve şaka yapıyorsun sen dediğimde ise hayır çok ciddiyim boşanmak istiyorum senden dedi. Ben bunu duyduğumda ağlamaya başladım ve çok kötü oldum o akşam evden ayrıldı ve bir daha gelmeyeceğini söyledi. Aradan 1 2 ay geçti ne arar oldu ne sorar oldu sahiden benden soğumuş ve beni unutmaya çalışıyordu sanıyordum. Meğersem hayatında bir kadın varmış o kadına aşık olmuş o yüzden benden boşanmak istiyormuş onu öğrendim ve bu öğrendiğim şeylerle ona nasıl bir şey yapabilirim onu düşünüyordum. Sonrasında dayanamadım ve komşumu aradım sen bilirsin buralarda etkili hoca filan varmı dediğimde bana medyum edis hocadan bahsetti. Daha önce onunda kullandığın ve kocasını kendisine bağladığını söyledi. Bende bunu duyunca kocamı eve bağlamak ve kendime aşık etmek istedim. Edis hocayı arayarak kocam benden uzaklaştı benden soğudu ve bir kadına aşık oldu onun yüzünden ayrılmak boşanmak istiyor dedim. Edis hocamda kocamı geri getireceğini bana aşık edeceğini bana bağlayacağını söyledi yani bunların hepsinin olduğu etkili Süryani büyüsü yapacağını söyledi. 12 günlük bir çalışmadan sonra kocam kadından vazgeçip tekrardan bana aşık olmaya başladı ve evine geri döndü. Bir daha böyle bir şey yaşamadım. oda bende birbirimizi çok seviyoruz şimdilerde boşanmak bile istemiyoruz. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir