Geri döndürme büyüsü fotoğrafla

Geri döndürme büyüsünün amacı fotoğrafla geri döndürme büyüsü yaptırma

Resimle fotoğrafla geri döndürme büyüsü yaptırma. Bir kişinin verdiği karardan dönmesini sağlamak amacı ile geri döndürme büyüsü yapacak olan medyumlar bu işlemler için birçok farklı teknik veya nesne kullanabilmektedirler. İnsanlar da geri döndürme büyüsü fotoğrafla yapılır mı veya yapılırsa nasıl yapılır gibi sorular ile medyumlardan bu işlemler hakkında bilgiler almaktadırlar. Ellerinden geleni yapmalarına rağmen çevrelerindeki bir kişiyi verdiği karardan vazgeçiremeyen insanlar bunu sağlamak için mutlaka medyumların kapılarını çalmalı ve kendilerinden geri döndürme işlemleri hakkında yardım almalıdırlar.

Eğer insanlar bu kararlarını uygulamaya başlamamışlarsa o zaman yapılan işlemler kısa zaman içinde istenen sonucu vermektedir. Medyumlar insanların resimlerine bakarak okudukları özel dualar ile istenen enerjileri kısa zaman içinde o kişilerin üzerilerine musallat edebilmektedirler. Bunu sağlamak için ise hem okunacak olan duaların doğru seçilmesi hem de bu işlemler sırasında sürekli olarak insanların isimlerinin anılması gerekmektedir. Birçok medyum bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilmektedir.

Kısa sürede sonuç veren geri döndürme büyüsü

Burada önemli olan yapılan işlemlerin sabırlı bir şekilde ilerlemesi ve aynı zamanda insanların risk altına atılmamasıdır. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılmışsa, etki altına alınacak olan kişi başka bir büyünün etkisinde değilse ve aynı zamanda kendisini korumak için bir manevi korunma işlemi yapmamışsa o zaman yapılan işlemlerin sonuçları çok kısa zaman içinde ortaya çıkmaktadır. Zaten geri döndürme büyüleri her zaman için kısa zaman içinde sonuç vermesi beklenen işlemlerdir. Bu sebeple bu alanda işlem yapacak olan kişiler çok dikkatli olmalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde işlem yapmamaları gerektiğini bilmelidirler.

Atılacak her doğru adımın kısa zaman içinde istenen sonucun alınması için yeterli olacağını belirten uzmanlar geri döndürme büyüsü fotoğrafla yapılacaksa bu konu hakkında uzmanlaşmış olan medyumların kapılarının çalınmasını da önermektedirler. Bu gibi işlemler insanların her zaman çok şey bekledikleri ve aynı zamanda kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri işlemlerdir. Doğal olarak medyumlar da en etkili teknikleri kullanmalı ve kendilerine güvenen kişileri kesinlikle yüz üstü bırakmamalıdırlar. Yapılan her türlü işlem hakkında tam olarak bilgi sahibi olmak isteyen medyumlar bu bilgileri yardım aldıkları medyumlardan alabilirler. Medyumlar insanların resimlerine okudukları duaları aynı zamanda daha sonra ki günlerde de okumaya devam etmektedirler.

Bu dualar ile üzerine özel enerjiler yüklenmiş olan resimler mutlaka imha edilmeli ve çok gizli bir yere saklanmalıdır. Bunu nasıl yapacaklarını ancak medyumlar karar verir ve insanların bu işlemler sırasında herhangi bir şekilde fikir belirtmemeleri gerekmektedir. İsteyen herkesin kısa zaman içinde sonuç alabildikleri bu işlemler günümüzde de sık sık yapılmaktadır. İnsanların kararlarını vermelerinden hemen sonra yapılması gereken bu işlemlerde tek bir kural vardır. O da insanların kararlarını uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Medyumlar da bunu bildikleri için insanların sordukları ilk soru genellikle bu olmaktadır.

Eğer durum istenen gibiyse hemen işlemleri yapmaya başlayan medyumlar okudukları özel dualar ile kısa zaman içinde istenen etkilerin ortaya çıkmasını sağlamaktadırlar. Yüzlerde yıldan bu yana var olan bu işlemler hakkında günümüzde de çok sık talep almakta olan medyumlar özellikle inatçı yapıları ile çevrelerindeki kişilere zor anlar yaşatan kişiler üzerinde istedikleri etkileri kısa zaman içinde alabilmektedirler. Birçok kişinin başına gelebilen bu durumda elden bir şey gelmediği zaman hemen bir medyum bularak kendisinden geri döndürme büyüsü fotoğrafla yapılan işlemler hakkında yardım almak yeterli olabilmektedir. Bu sayede fiziki olarak verilen emeklere gerek kalmadığı gibi aynı zamanda istenen sonuçlar da çok kısa zaman içinde alınabilmektedir.

Bir yorum

  1. Ufuk Fotoğrafla geri döndürme büyüsü yapan medyum

    Eşim beni aldattı ve başka bir adamla bunu evde yakaladım. Sonrasında ben evden ayrıldım ve kendisini bir daha hiç aramadım. Aradan 2 3 ay geçti baktım beni arıyor özür diliyor ama nafile onu affetmeyeceğimi ayrılacağımı söyledim. Bunun üzerine eşim yapamazsın beni çok seviyorsun sen benden vazgeçemezsin demeye başladı. Bekle de o zaman gör kim kimden vazgeçiyormuş dedim. Ben böyle olunca mahkemeye başvurdum boşanmak üzere eşime kağıt gitti ama o mahkemeye gelmeyeceğini boşanmak istemeyeceğini söyledi. Baktım durumu zorlaştırıyor bende öyle ise elimden geleni yapmaya razıydım ve bir medyum bakarak en iyi medyumu bulmaya karar verdim. Bulacağım medyum öyle bir etkili olmalı ki bu kadından beni tek çelse de boşaması gerekiyordu. Bunun üzerine medyum edis hocayı buldum ve ona durumu anlattım. Edis hoca da bana elinden geleni yapacağını ve bu kadını benden uzak tutacağını bir daha yanıma değil adımı bile anmayacağını söyledi. Bende ona güvenerek ve inanarak bir çalışmaya başladım. Yapılan bu etkili ayırma ve soğutma büyüsünden sonra benden tamamen soğuyacağını ve benimle aynı çatı altında bir daha durmayacağını yan yana bile gelmeyeceğimizi söyledi. 14 gün sonrasında beni arayarak anlaşmalı boşanmaya karar verdiğini ve hatasının farkında olduğunu bir daha yoluma çıkmayacağını söyledi. Bende bunun üzerine anlaşmalı boşanmayı kabul ettim ve onunla yan yana bir daha hiç gelmedim. Onun yüzünü bile görmek istemedim. Lanet olsun öyle eşe dedim. Lanet ettim Allah’tan çocuğum yoktu da ortada perişan olmadım. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir