domuz yağı büyüsü nasıl yapılır

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır

Domuz yağı büyüsü denince insanların akıllarına genellikle kötü amaçla yapılan sıra dışı bir uygulama gelmektedir. Bu işlemler kara büyü sınıfına giren en ilginç büyü işlemlerinden biridir. Burada amaç etki altına alınacak olan kişilerin kısa zaman içinde çok büyük sıkıntılar çekmelerini sağlamaktır.

Bilindiği gibi bu işlemleri yapan birçok kişi ortaya çıkan sonuçlardan sonra şaşkınlık içinde kalmış ve bu etkilerin beklentilerinden çok daha büyük olduğunu belirtmişlerdir. Binlerce yıldan buyana yapılan kara büyüler büyü dünyasında her zaman özel bir yere sahip olan ve insanları dehşet içinde bırakan işlemler olmuştur. Özellikle domuz  yağı büyüsünün ne kadar ciddi sonuçları olduğunu bilen birçok kişi herhangi bir insana sıkıntı vermek ve ona kötülük yapmak için bu işlemi kullanmaktadırlar.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır gibi konu başlıkları ile birçok bilgi bulmak mümkündür ve bu sebeple daha önce bu konu hakkında deneyimleri olmayan kişiler küçük bir araştırma ile zaman kazanabilirler. Bu işlemde öncelikle domuzların bedenlerin alınmış parçalar kullanılmaktadır. Bu parçalar genellikle yağ olmaktadır.

Medyumlar gelen talebe göre seçtikleri işlemleri kısa zaman içinde yaptıktan sonra çok güçlü duaları düzenli olarak okuyarak insanları etki altına almaktadırlar. Bu şekilde yapılan işlemler kısa zaman içinde istenen enerjilerin ortaya çıkmasını ve insanların ciddi bir şekilde sıkıntılar çekmelerine sağlayabilmektedir. Önemli olan deneyimli bir medyum ve doğru teknikler ile çalışmaktır.
Domuz yağı büyüsü nedir, nasıl yapılır nasıl bozulur yorum bırakabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Cemile Domuz yağı büyüsü yapan güvenilir medyum

    Ben cemile ben Ankara’da yaşıyorum ve 3 çocuk annesiyim. Eşimin son zamanlarda mesaiye kalmasını ve sürekli eve geç gelmesinden şüphelenip onu takip etmeye başladım. Bir süre sonra fark ettim ki bir mekanda bir kız ile buluşup konuşuyor el ele tutuşuyor ve beni aldatıyordu. Bu kendi gözlerimle görünce çok tuhaf oldum ve eve gelir gelmez çocuklarımı da alıp annemin evine gitmeye karar verdim. Aradan 2 saat geçti beni arıyordu neredesiniz diye bende annemin evine geldik bir kaç hafta kalacağız sonra geliriz dedim ve telefonu kapattım. Bunun üzerine çok düşünmeye başladım 3 çocuk ile nasıl ne yaparım konusunda kafamda çok sorular olmaya başladı. Ya ayrılacaktım ya da barışacak her şeyi söyleyecek bir daha yapmayacağına söz verecekti. Bende en iyisinin barışmak olduğunu ve beni bir daha aldatmamasını söyledim. Bunun üzerine İnternet üzerinden medyum araştırmaya başladım ve bir medyumun sayfasına girerek oradaki yorumları gördüm kendisine biraz olsun güvenmeye başladım ve onunla çalışmak için kendisini aradım. Edis hocayla telefonda konuşmaya başladık. Bütün her şeyi anlattım ve kocamın bana yalan söylememesini ve beni aldatmamasını çocuklarıma iyi bir baba olmasını istemiştim. Edis hocada bana etkili Süryani büyüsü yapacağını ve 14 gün içinde sonuç alacağımı söyledi. Bende 2 hafta boyunca daha ailemin yanında kalacaktım ve bu zaman zarfında görecektim her şeyi. Bir zaman sonra merak edip hocayı aradım ve bana çalışmanın az kaldığını ve bitmek üzere olduğunu söyledi. Bende bunun üzerine beklemeye başladım ve çocuklarımda babaların soruyordu. Bu süreçte çok zor zaman geçiriyordum derken 14. gün sabahı kocam beni arayarak her şeyi konuşacağını ve akşama evde olmamı söyledi. Bende akşama çocuklarımı alıp eve gittim ve bütün her şeyi itiraf ettikten sonra kendisini affettim ve bana söz verdi bir daha yapmayacağını asla böyle şeyler için beni yarı yolda bırakmayacağını söyledi. Bende bu sözlerden sonra kendisini tekrardan kabul ettim ve birlikte neşeli günlerimize geri döndük. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir