kocayı geri getirme büyüsü

Kocayı geri getirme büyüsü

Evli bayanların kendilerini terk eden kocalarının ardından yaşadıkları sorunlar ve çektikleri acılar her zaman için dayanılmaz ve çekilmez olmuştur. Birçok bayan bu durumdan dolayı bazen psikolojik destek alacak kadar etkilenmekte ve bir yandan da kendilerini terk eden kocalarını geri kazanabilmek için çeşitli girişimler yapmaktadırlar. Bir yuvayı ayakta tutmanın o yuvayı kurmaktan daha zor olduğunu bilen herkes özellikle eşlerini geri kazanmak ve sevgilerini yeniden elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerini belirtmektedirler.

Bu amaçla özellikle manevi uygulamaların etkilerini ve aynı zamanda ne gibi sonuçlar ortaya çıkarabileceklerini bilen bayanlar zaman kaybetmeden medyumların kapılarını çalarak kendilerinden kocayı geri getirme büyüsü uygulamaları hakkında taleplerde bulunmaktadırlar. Çok özel bir büyü olan ve amacı sadece yıkılmak üzere olan bir aileyi ayakta tutmak olan bu uygulamalar her zaman olduğu gibi bugünde birçok bayan tarafından kullanılmaktadır.

Aynı zamanda bu tarz sorunlar yaşayan bayanların birbirlerine sık sık önerdikleri bu uygulamaların istenen sonucu ortaya çıkarması için özellikle medyumların verdikleri tüm bilgiler dikkatle dinlenmeli ve verecekleri tüm direktiflere harfiyen uyulmalıdır. Medyumlar kendilerinden kocayı geri getirme büyüsü talebinde bulunan bayanlardan genellikle ilk önce kocalarına ait olan bir giysi veya buna benzer şahsa özel bir eşya isterler.

Daha sonra daha önce bu konuda yapılan uygulamalarda kullanılmış ve istenen sonucu vermiş olan duaları okumaya başlayan medyumlar aynı şeyi kendilerinden talepte bulunan bayanlardan da talep ederler. İşlemler doğru bir şekilde yapıldığı takdirde istenen etki zaman içinde ortaya çıkacak ve böylece bayanlar eşlerine yeniden kavuşa bileceklerdir.

Terk Eden Kocayı geri getirme büyüsü

Geçmiş dönemlerde bu konuda yapılan uygulamalarda da görüleceği gibi en dikkat edilmesi gereken konu bu tarz uygulamaların etki sürelerinin her zaman farklılık gösterdiğidir. Birçok kişinin yaptığı gibi bu uygulamadan istenen sonuçlar istenen zaman aralığında alınamadığı takdirde karamsarlığa kapılmamak ve özellikle olumlu sonuç alınacağına dair olan inancı kaybetmemek çok önemlidir.
Büyüler ne kadar etkili olurlarsa olsunlar veya bu uygulamaları yapan kişiler ne kadar başarılı kişiler olurlarsa olsunlar yine de kocayı geri getirme büyüsü de dahil olmak üzere her büyüde çeşitli sebeplerle başarısızlık payı olduğunu unutmamak gerekir.

Kocayı geri getirme büyüsü yorumlarınızı paylaşın.

Bir yorum

  1. terk eden eşi geri getirme büyüsü

    Beni ve çocuklarımı terk eden eşimin geri gelmesi için medyum edis hocamdan yardım istedim. Eşim başka bir kadına giderek bizi terk etti yaklaşık 3 aydır çocuklarıma hem analık hem babalık yapıyorum eşimi çok sevdiğim için geri dönmesini istiyordum hocamız bakım yaparak eşimin üzerine büyü yapıldığını ve bu büyü yüzünden gittiğini söyledi endişe edilecek bir durum yok 7 günde büyüyü bozar kısa sürede eşini tekrar evine getiririm dedi ve çalışmalara başladı ödememi yaptıktan sonra aradan 7 günde geçmeden büyü bozuldu ve eşim tekrar bize geri döndü üzerimize koruma büyüsü yaptı edis hocam tekrar büyü yapılmasın diye ne kadar mutluyum anlatamam medyum edis hocama teşekkür ediyorum

    ulaşmak isterseniz edis hocamın iletişim numarası = 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir