Güvenilir medyumlar kimler

Güvenilir medyumlar kimler ,medyum ararken sorulması gereken en önemli konuların başında güvenilir medyumlar kimler ve bu kişiler ne gibi özelliklere sahip olmalıdır gibi konular gelmektedir. İnsanlar bu soruların yanıtlarını bulmak için mutlaka doğru kaynakları araştırmalı ve aynı zamanda doğru kişiler ile iletişime geçmelidirler. Bilindiği gibi bu alan da yapılan işlemler insanların günlük hayatta kesinlikle yapamayacakları ve aynı zamanda karşılaşamayacakları işlemlerdir.

Özellikle fal ve büyü gibi işlemler yaparak insanları şaşkınlık içinde bırakan medyumlar aynı zamanda riskli işlemlerde de süreli olarak talepler almaktadırlar. Kısa zaman içinde beklentilerin karşılanması gereken bu işlemler de alınacak her türlü risk ilerleyen zamanlar da hem medyumlar hem de insanlar için beklenmedik sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple hem çok dikkatli olmak hem de her zaman için en doğru adımları atmak gerekmektedir.

Bilindiği gibi medyum olmak sanıldığı kadar olay olmadığı gibi aynı zamanda bu meslek hakkında eğitim alacak bir okul bulunmamaktadır. Bir süre içinde resmi olarak tanınan mesleklerden biri olan medyumluk alanında seçim yaparken kesinlikle resmi olarak bu mesleği yapan kişilerin seçilmesi gerekmektedir.

Özellikle yaptıkları başarılı işlemler ile insanların güvenlerini kazana ve aynı zamanda tüm işlemleri olması gerektiği gibi yapan medyumlar bu meslek içinde araştırma yapan kişilerin ilk seçimleri haline gelmektedirler. Burada önemli olan insanların özellikle ilk defa medyum seçimi yapacakları zaman neye dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri ve hiçbir zaman medyum seçimlerin de risk almamalarıdır. Bu sayede tüm işlemler hakkında istenen hizmetler tam olarak alınabilmektedir. Güvenilir medyumlar kimler ve benzeri soruların bu alanda ne kadar önemli olduğunu bilen birçok kişi bu sorular ile yola çıkarak istedikleri amaca rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler.

10 Yorum Yapıldı

 1. Etkili büyü yapan medyum arayanlar

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum atlas hocadan yardım aldım. İlk başlarda bana saçma gelse de arkadaşımın atlas hocanın sayesinde evlendiğini söyleyince şaşırdım. İlk zamanlar bizde şaşırıyorduk. Bu kız bu oğlana nasıl baktı diye meğersem işin içinde bir iş varmış. Bende tamam sen yaptın madem bende yaparım dedim. Atlas hocadan 3 aydır aşık olduğum kızın bana aşık olmasını ve bana bağlanmasını söyledim. Atlas hocada bunu yapacağını ve 12 gün sonunda bu çalışmanın sonucu belli olur dedi. Atlas hoca öyle bir konuştu ki hocaya tamamen güvendim. Bende beklemeye başladım derken kız bazen bana bakıp gülücük atıyor ve gidiyordu. 12 gün sonunda kız tamamen bana bağlanmış ve bana aşık olmuştu. İlk başlarda inanmasam da o anı yaşayınca şok oldum ve atlas hocaya o gün çok inandım ve güvenmiştim. Arkadaşımın sayesinde bende evlenmek üzereydim adeta.. 0536 014 8431

  • Erdal

   Gerçekten medyum atlas hocadan sonuç aldın mı.? Peki ben atlas hocaya nasıl ulaşacağım bende sonuç almak istiyorum. Atlas hocanın numarası var mı ? sizde eğer var ise verirseniz çok sevinirim.

 2. En iyi medyum hocalar kimler

  Merhaba ben İstanbul’da yaşıyorum. Adım Ahmet yaşım 28 benim nişanlımla aram çok iyiydi fakat birden bire benden ayrılmak istediğini söyledi. İlk başlarda şaka sanıyordum ama daha sonralarında ise ciddi olduğunu fark ettim. Bu benim dünyamın sonu demekti. Ben bir zaman sonra bunun nedeni nedir neden böyle oldu bilmek için araştırma yapmaya başladım. Bir kaç kere aradığım zaman nedenini söylemedi bana ve ayrılmak istediğini söyledi sadece. Bende kabul etmesem de kendisi nişanı atacağını söyledi. Oysa her şey çok güzel ilerliyordu ve bu durum benim hoşuma gitmedi. Bende böyle yapınca bir medyum hocası araştırmaya başladım. Medyum edis hocadan yardım almaya karar verdim. hocaya durumu anlattım ve hocam nedeni ne olmalı dediğimde ise bir bakalım önce dedi. edis hoca nişanlıma bakarken üzerinde bir büyü olduğunu ve bu soğutma büyünün etkisinden dolayı böyle bir şey yaptığını söyledi. Ben ilk başlarda şaşırsam da edis hocaya inanmak zorundaydım. hocadan bunu bozmasını ve bana karşı aşık etmesini bağlamasını söyledim. edis hocada bunu yapacağını ve 12 gün sonrasında her şey yoluna girecek dedi. Bende bekledim başlamaya aradan 12 gün geçti derken nişanlım eski haline dönmüş ve bana aşık birisi olarak tekrar karşıma geldi. edis hocanın sayesinde her şey yoluna girdi. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Esra

   Merhaba Ahmet bey benimde başımda böyle bir olay var. Siz edis hocayla çalışıp sonuç almışsınız. Bende edis hocayla çalışmak ve kesin bir sonuç almak istiyorum. Ne olur bana bu konuda detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim sizden haber bekliyorum.

  • Sadık

   Merhaba Ahmet bey bende düğün esnasında eşim tarafından terk edildim ve ne yaptıysam geri getiremedim. Bunun üzerine kesin sonucu veren ve geri getirme büyüsü yapan iyi bir medyum hocasını arıyorum sahiden edis hoca bu konuda etkili bir hocamı? bana yardımcı olursan sevinirim.

 3. Soğutma büyüsü etkileri

  Ben Ali ben edis hocayla çalıştım ve kesin sonuç aldım. Benim sevdiğim kadını bir başkası istedi ve ailesi o adama vermeye razı oldu. Bende bunun üzerine medyum edis hocadan o adamı sevdiğim kadına karşı soğuttum ve aralarını bozdum. Bunun üzerine bende 14 gün sonrasında gidip ailesinden kızı kendime istedim. Bu sefer ailesi de kızı bana vermeye razı geldi. Bu attıkları nişandan sonra ise yüzleri olmadığı içinde bir şey dahi istemediler. Ben biliyordum bunu bile bile yaptım. Çünkü onu çok seviyordum. Bu sayede edis hocadan aldığım kesin sonuç beni çok mutlu etmişti.

 4. kısa sürede sonuç veren medyum

  9 senelik yuvamı Dilha hoca sayesinde kurtardım. Medyum dilha hocadan aldığım yardım sayesinde yuvamı tekrar kurtardım. Kaynanam sürekli olarak kızını kışkırtıyor ve bana karşı salıyordu. Bende artık dayanamıyordum her seferinde karımı üzmeye başladım. Bunun üzerine karım da evden gidip annesinde kalacağını söyledi. Ben kendime gelene kadar gelmeyeceğini söyledi. Kaynanam ne yaptı ne ettiyse kızı da yanına çekti. Bu benim çok zoruma gitti. Birde 4 tane evladımız var ortada onlara belli etmemek için çok çabalıyordum ama aralarında büyük olanı anlamıştı bir şeylerin ters gittiğini ama ne yapayım bu benim elimde değildi. Bende karımı aradım telefonuma çıkıp gelmeyeceğini ve sen hep aynısın beni azarlıyorsun ailene karşı beni korumuyorsun demeye başladı. Bunların hepsini kaynanam yaptırıyordu. Bende öyleyse eğer bekle dedim. Medyum dilha hocayı arayarak eşimi bana deli divane aşık etmek ve bağlama büyüsü yapmaya karar verdim. 2 hafta sonrasında eşim evine döndü ve bana sırılsıklam aşıktı. Bende ondan biraz öcümü almaya karar verdim. Dilha hocanın bu kesin sonucundan sonra gerçekten kendisinden bir kaç defa daha yardım aldım. 0531 687 7289

  • Ferit

   Selam bacım benimde kaynanam nedense böyle sürekli kızını kışkırtıyor ve bana salıyor bende dayanamıyorum en sonunda boşanmak zorunda kalacağım fakat karımı çok seviyorum. Ne olur bana detaylı bilgi ver sahiden dilha hocadan kesin sonucu aldın mı.? Ne olur beni kandırma bak

 5. Etkili papaz büyüsü yapmak

  Yurt dışına gidip orada çalışmak istiyordum fakat bir türlü ailemi ikna edemiyordum. Bu durum için iyi bir medyum hocası araştırmaya karar verdim. Bir çok insan daha öncelerinde medyum hocalarından yardım almıştı. Bende alabilirdim. Bu durum hakkında iyi bir medyum hocası buldum. Reha hocadan yardım alayım dedim. Reha hocadan ailem içi ikna edici bir çalışma yapabileceğini sordum. Reha hocada aileme yapacağı etkili papaz büyüsünden sonra ailem beni kırmayacak ben ne istersem yapacaktı. Bu durum beni mutlu etmişti. Aradan 12 gün geçti ailem benim gitmeme karışmıyor hatta destekliyordu. Böyle bir sonuçla karşılaşınca ben ne yapacağımı şaşırdım. Reha hocanın sayesinde her şey yolunda ve güzeldi. Güven sorunum yoktu ve inanıyordum ona artık. 0538 375 7612

  • Kemal

   Kardeşim bende senin yorumundan sonra reha hocayla çalışmaya başladım ve bende etkili aşk büyüsü çalışması yaptırdım. Umarım bende 10 gün sonunda kesin bir sonucu alırım ve burada senin gibi güzel yorum olarak paylaşırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir